Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kosmetolog - Specjalista ds. laseroterapi

SKOPIA ESTETIC CLINIC SP Z O O

  • Josepha Conrada 79
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Josepha Conrada 79

Kraków

Medycyna estetyczna oraz kosmetologia są ściśle związane z innymi dziedzinami medycyny m.in. z dermatologią i chirurgią. W trosce o zdrowie, bezpieczeństwo i piękny wygląd skóry naszych Pacjentów zapewniamy konsultacje medyczne z zakresu dermatologii oraz estetyki.

Skopia Estetic Clinic  od wielu lat cieszmy się dobrą renomą na rynku krakowskim pod kątem bezpieczeństwa wykonywanych zabiegów, a także nowoczesnych technologii.

Do współpraca zapraszamy specjalistów z różnych dziedzin po to, abyśmy mogli świadczyć kompleksowe usługi i doradzać naszym pacjentom w aspektach urodowych.

Opis stanowiska:

Skopia Estetic Clinic poszukuje osoby z doświadczeniem na stanowisko kosmetolog - specjalista ds. laseroterapii.

Nasz idealny kandydat/ka na to stanowisko powinien/a spełniać poniższe kryteria:)

- przede wszystkim powinien posiadać doświadczenie w pracy jako kosmetolog

- powinien posiadać doświadczenie w pracy z laserami (jeśli takiego nie ma to wystarczy chęć do nauki i brak strachu przed poznaniem nowoczesnych technologi...o resztę my zadbamy),

- osoba energiczna i pozytywnie nastawiona do pracy,

- kreatywna i pragnąca rozwijać się na nowych obszarach kosmetologii/laseroterapii

- uśmiechnięta i empatyczna

- idealnie gdyby nie bała się social mediów i zostanie naszą InstaKosmoBeauty

Oferujemy:

Gwarantujemy pracę w stabilniej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia, a także system prowizyjny.

Pyszną kawę, a także dużą porcję pysznych ciast (codziennie obchodzimy czyjeś urodziny).

Ogłoszenie archiwalne