Ta oferta pracy jest nieaktualna od 865 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kosmetolog – szkoleniowiec

  • Gdynia, Gdańsk, Sopot, pomorskie
  • Specjalista
  • 2015-05-07

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
Instytut Urody Abacosun w Gdyni poszukuje
Kosmetologa – szkoleniowca
Miejsce pracy: Gdańsk, Gdynia, Sopot

Zakres zadań:

  • Praca w Instytucie Urody Abacosun w Gdyni, wykonywanie zabiegów z wykorzystaniem urządzeń i kosmetyków
  • Przeprowadzanie szkoleń z zakresu obsługi urządzeń i stosowania kosmetyków w siedzibie firmy oraz wyjazdowych
  • Prezentacja produktów Abacosun
  • Udział w targach kosmetycznych, pokazach

Wymagania:

  • Doświadczenie w branży kosmetycznej
  • Komunikatywność
  • Mile widziane doświadczenie w wykonywaniu makijażu permanentnego
  • Chęć podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Kreatywność
  • Dyspozycyjność

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie
  • Umowę o pracę na cały etat
  • Wynagrodzenie wraz z systemem motywacyjnym
  • Szkolenia

Prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego ze zdjęciem klikając w przycisk:

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997 r. Dz.U. z 2002 r., nr 101, poz. 923 ze zm."

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy jedynie na wybrane aplikacje.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się