Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1110 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kosmetolog – szkoleniowiec

  • Gdynia, Gdańsk, Sopot, pomorskie
  • Specjalista
  • 07.05.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Instytut Urody Abacosun w Gdyni poszukuje
    Kosmetologa – szkoleniowca
    Miejsce pracy: Gdańsk, Gdynia, Sopot

    Zakres zadań:

    • Praca w Instytucie Urody Abacosun w Gdyni, wykonywanie zabiegów z wykorzystaniem urządzeń i kosmetyków
    • Przeprowadzanie szkoleń z zakresu obsługi urządzeń i stosowania kosmetyków w siedzibie firmy oraz wyjazdowych
    • Prezentacja produktów Abacosun
    • Udział w targach kosmetycznych, pokazach

    Wymagania:

    • Doświadczenie w branży kosmetycznej
    • Komunikatywność
    • Mile widziane doświadczenie w wykonywaniu makijażu permanentnego
    • Chęć podnoszenia kwalifikacji zawodowych
    • Kreatywność
    • Dyspozycyjność

    Oferujemy:

    • Pracę w stabilnej firmie
    • Umowę o pracę na cały etat
    • Wynagrodzenie wraz z systemem motywacyjnym
    • Szkolenia

    Prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego ze zdjęciem klikając w przycisk:

    Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997 r. Dz.U. z 2002 r., nr 101, poz. 923 ze zm."

    Uprzejmie informujemy, że odpowiemy jedynie na wybrane aplikacje.