Logo Pracuj.pl

Kosmetolog - Technik usług kosmetycznych

KATARZYNA CHOLEWA-BOBEK ODNOVVAO firmie

  • Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

KATARZYNA CHOLEWA-BOBEK ODNOVVA

Spółdzielców 3

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie zabiegów manicure hybrydowy, pedicure, wraz ze stylizacją,
  • wykonywanie stylizacji brwi i rzęs,
  • wykonywanie zabiegów kosmetycznych, w tym aparaturowych,
  • aktywna sprzedaż usług,
  • sprzedaż i doradztwo w zakresie doboru produktów do pielęgnacji domowej.

Nasze wymagania

  • Kogo szukamy?
  • Osoby energicznej, komunikatywnej, otwartej, lubiącej kontakt z ludźmi, posiadającej umiejętność doradztwa w zakresie kosmetologii, lubiącej wyzwania i ceniącą sobie dobre relacje w pracy!
  • Oczekiwania:
  • pasja do wyuczonego zawodu, minimum 2 lata doświadczenia,
  • komunikatywność (łatwość w nawiązywaniu dobrych relacji z Klientem),
  • umiejętność doradztwa i tworzenia planu zabiegowego dla Klientki,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • doskonała organizacja pracy,
  • wysoka kultura osobista i nienaganny wizerunek,
  • punktualność, dyspozycyjność.

To oferujemy

  • Korzyści:
  • umowa o prace,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń (podstawa + prowizja od obrotu),
  • praca w rozwijającej się firmie,
  • profesjonalne szkolenia zawodowe,
  • pracę w przyjaznej atmosferze,
  • elastyczny grafik.

O nas

ODNOVVA BEAUTY LAB, to salon oferujący usługi w zakresie kosmetologii, stylizacji brwi i rzęs, stylizacji paznokci, podologii oraz fryzjerstwa. W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy do zespołu doświadczonej osoby do pracy na stanowisku Kosmetologa - Technika usług kosmetycznych.

Kosmetolog - Technik usług kosmetycznych, Spółdzielców 3, Kraków