Logo Pracuj.pl

Kosmetolog

MAREK PUŁTORAK CENTRUM MEDYCZNE MEDICUS ESTETICO firmie

  • Tychy
    Tychy, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalne wykonywanie zabiegów na twarz i ciało
  • Obsługa urządzeń hi-tech - m.in.: lasery, ultradźwięki, fale radiowe
  • Asystowanie przy zabiegach z zakresu medycyny estetycznej
  • Dbanie o stanowisko pracy oraz o wysoki standard wizerunku centrum
  • Obsługa pacjentów oraz recepcji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe
  • Doświadczenie i precyzja w wykonywaniu zabiegów
  • Umiejętności pracy z laserami oraz urządzeniami hi-tech
  • Rozwinięte zdolności interpersonalne i wysoka kultura osobista
  • Zaangażowanie, wysoki standard obsługi
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Przestrzeganie procedur i standardu obsługi

To oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Pracę na najwyższej jakości urządzeniach
  • Pracę w renomowanym miejscu z nastawieniem na nowoczesne technologie oraz indywidualne podejście do pacjenta
  • Miłą atmosferę i możliwości rozwoju

O nas

Od prawie 30 lat świadczymy usługi z zakresu małoinwazyjnej Chirurgii, Ortopedii, Laryngologii i Medycyny Estetycznej, zawsze na najwyższym światowym poziomie, zgodnie z najnowszą wiedzą medyczną, nieustannie wprowadzając nowe technologie medyczne.

Kosmetolog, Tychy