Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kosmetolog

NAORI

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + prowizja

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie zabiegów kosmetycznych z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej, upiększającej, leczniczej oraz SPA;

  • Udzielanie porad z zakresu kosmetyki, fizjoterapii i dietetyki;

  • Praca na sprzęcie Hi Tech;

  • Wykonywanie zabiegów manicure i pedicure,

  • Sprzedaż produktów kosmetycznych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe;

  • Umiejętność sprawnego wykonywania zabiegów kosmetycznych;

  • Znajomość oraz zainteresowanie branżą beauty (warunek konieczny);

  • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy;

  • Dyspozycyjność;

  • Komunikatywność, otwartość, wysoka kultura osobista;

  • Umiejętności sprzedażowe;

  • Wykazywanie postawy „otwartej na klienta”.

  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na profesjonalnych urządzeniach.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia;

  • Możliwość rozwoju i awansu zawodowego;

  • Uczestnictwo w budowaniu i rozwoju silnej pozycji nowej marki na rynku;

  • Przyjazną i twórczą atmosferę w pracy w dynamicznym zespole;

  • Dużą samodzielność działania;

  • Możliwości dodatkowego kształcenia w postaci odbywania szkoleń branżowych.

O nas

Nowa marka beauty poszukuje do powstającego salonu w Warszawie osób z doświadczeniem zawodowym w kosmetologii, fizjoterapii masażu i/lub rehabilitacji. Praca w nowej firmie zapewniającej szybkie perspektywy rozwoju oraz profesjonalne szkolenia przygotowujące do pracy na nowoczesnych urządzeniach.