Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kosmetolog

Ekspert Kosmetyczny Joanna Skrzypczak

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Jana Rosoła 50B

Ursynów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • opieka nad Klientem

  • przeprowadzanie zabiegów wg autorskich procedur

  • doradztwo przy wyborze profesjonalnej pielęgnacji dopasowanej do potrzeb skóry głowy

  • dbałość o stanowisko pracy

Nasze wymagania

  • posiadasz wykształcenia kierunkowego – ukończone min. studia wyższe licencjackie na kierunku Kosmetologia

  • masz gotowość stałego podnoszenia swoich kwalifikacji

  • praca to Twoja pasja a relacje z Klientami budujesz na gruncie empatii i opiekuńczego podejścia

  • cechuje Cię wysoka kultura osobista i łatwość nawiązywania kontaktów

  • przywiązujesz wagę do dbałości o estetykę gabinetu oraz własną

  • interesujesz się trychologią

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez odbywanie szkoleń branżowych

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i efektów Twojej pracy

  • przyjazną i twórczą atmosferę pracy w dynamicznym zespole

O nas

www.ekspert-kosmetyczny.pl