Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kosmetolog

Medycyna Estetyczna i Kosmetologia Ewa Landowska

umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o staż / praktyki
7 00018 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
7 00018 000 netto (+ VAT) / mies.
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B, umowa o staż / praktyki
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
  • pracodawca nie wymaga CV
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna + prowizja + napiwki + nadgodziny

Wilhelma Konrada Roentgena 22

Ursynów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

Co należałoby do Twoich zadań?

na start najważniejsze, abyś potrafiła:

-manicure/pedicure hybrydowy oraz żelowy

-henna i regulacja

-profesjonalna obsługa klienta

-dbanie o socjal media (Instagram)

jeśli wykonujesz także poniższe zabiegi -ekstra! Jeśli jeszcze nie? Spokojnie, jeśli będziesz miała chęci, wdrożymy Cię, przejdziesz specjalistyczne szkolenia na zabiegi, w których czujesz się dobrze:

-zabiegi aparaturowe na twarz i ciało

-zabiegi pielęgnacyjne

-stylizacja rzęs

-lifting botox i laminacja rzęs /brwi

-mezoterapia igłowa/mikroiglowa

-depilacja woskiem

-lipoliza iniekcyjna

-masaż relaksacyjny twarzy/ciała

i inne

Jakiej osoby szukamy?

-z doświadczeniem (prosimy o przesłanie portfolio)

-elastycznej w zakresie czasu pracy

-skoncentrowanej na realizacji celów i rozwoju

-bezkonfliktowej i lubiącej pracę w zespole

Nasze wymagania

To oferujemy

Co mamy do zaoferowania?

-bardzo wysokie wynagrodzenie

-premie

-rozwój; szkolenia

-pracę w prestiżowym miejscu w młodym, ambitnym zespole

-udział w kongresach i konferencjach oraz wydarzeniach branżowych

Jeśli chodzi o umowę oraz godziny pracy -wszystko jest do ustalenia indywidualnie. Zależy nam na Twoim zadowoleniu!

O nas

Prestiżowa Klinika medycyny estetycznej i kosmetologii (Medycyna Estetyczna i Kosmetologia Ewa Landowska) zatrudni osobę na stanowisko manicurzystka/kosmetolog.

Jeśli jesteś ambitną osobą i chcesz się rozwijać to praca idealna dla Ciebie!

Zainteresowana? Zapraszamy, porozmawiajmy. Wyślij swoje CV wraz z portfolio na adres ewa.olenkiewicz(małpa)hotmail.com

Czekamy na Ciebie!

Ig: ewa.landowska.estetyczna

Fb: https://m.facebook.com/ewa.landowska.medycynaestetyczna/