Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kosmetolog

La MakeUp Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością

  • Górczewska 124, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Górczewska 124

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie zabiegu kosmetologicznego właściwie dobranego do rodzaju i kondycji skóry,

  • wykonywanie zabiegów kosmetologicznych z uwzględnieniem wskazań i przeciwwskazań,

  • dobieranie środków kosmetycznych przeznaczonych do pielęgnacji domowej,

  • prowadzenie dokumentacji zabiegowej,

  • czynne uczestnictwo w procesie obsługi Klienta,

  • aktywna sprzedaż usług i produktów salonu, proponowanie dodatkowych zabiegów, odpowiadających potrzebom klientów,

  • dbanie o czystość salonu,

  • obsługa kasy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe zawodowe – warunek konieczny,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 5 lat,

  • aktualne kursy,

  • znajomość technik iniekcji twarzy,

  • obsługa aparatów do kosmetologii sprzętowej,

  • wysoka kultura osobista oraz pozytywne nastawienie do klientów i współpracowników,

  • zaangażowanie i wychodzenie z własną inicjatywą,

  • bardzo dobra organizacja pracy i sumienne wykonywanie powierzonych obowiązków

To oferujemy

  • Pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • duże możliwości rozwoju,

  • miłą i przyjazną atmosferę pracy,

  • umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie.

O nas

MakeUp to jeden z najbardziej konkurencyjnych sklepów internetowych oferujących kosmetyki i perfumy. Nasz główny cel: umożliwienie dokonywania szybkich i tanich zakupów bez wychodzenia z domu, w każdym miejscu w Polsce. Ale nie tylko!

Otworzyliśmy też w Warszawie własną perfumerię stacjonarną – aby być zawsze blisko klienta i jego potrzeb.

MakeUp prężnie się rozwija i wychodzi naprzeciw najnowszym trendom, a wszystko po to, żeby na bieżąco zapoznawać Cię z produktami zarówno najbardziej znanych marek, jak i tych niszowych, które są tak samo ciekawe i zasługują na wzmożoną uwagę.

Pragniemy uczynić każdy Twój dzień lepszym, wypełniając go pięknem i niesamowitymi zapachami. Niskie ceny, ogromny wybór, wysoka jakość i obsługa na najlepszym poziomie – to główne tajemnice sukcesu firmy MakeUp.