Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kosmetolog

Protea Antiaging Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalna obsługa Klienta zgodna ze standardami firmy

  • Aktywny udział w przygotowaniu oraz realizacji akcji promujących marki

  • Sprzedaż produktów luksusowych i realizacja planów sprzedażowych

  • Wykonywanie zabiegów kosmetycznych

  • Współtworzenie profilu sklepów Fontanna Młodości w social media

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (lub w trakcie studiów), kierunkowe: kosmetyczne

  • Doświadczenie i wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe

  • Wysoka kultura osobista i zadbany wygląd

  • Kreatywność, inicjatywa i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań

  • Dodatkowym atutem będzie umiejętność wykonywania makijaży i stylizacji brwi

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • Możliwość awansu na stanowisko Kierownika Sklepu

  • Profesjonalne szkolenia produktowe

  • Pracę w młodym i kreatywnym zespole

O nas

FONTANNA MŁODOŚCI to sieć rozwijających się salonów firmowych, łączących w sobie sprzedaż luksusowych marek m.in. eko mineralnych kosmetyków do makijażu jane iredale i dermokosmetyków Environ, a także usług z zakresu medycyny anti-aging i kosmetologii.