Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kosmetolog

Cosibella Sp. z o.o.

umowa zlecenie
25,0030,00 brutto / godz.
kontrakt B2B
25,0030,00 netto (+ VAT) / godz.
  • Łucka 18, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Łucka 18

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie zabiegów kosmetycznych z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej upiększającej i leczniczej

  • Wykonywanie zabiegów aparaturowych

  • Obsługiwanie klientów sklepu kosmetycznego

  • Sprzedaż bezpośrednia i obsługa programu sprzedażowego

  • Doradzanie w doborze najkorzystniejszego kosmetyku

  • Dbanie o ogólną estetykę sklepu i salonu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kosmetologiczne (lub studenci 3-go roku studiów)

  • Doświadczenie pracy kosmetologa przy wykonywaniu zabiegów manualnych i aparaturowych (poza praktykami)

  • Umiejętność samodzielności w wykonywaniu obowiązków

  • Zamiłowanie i pasja do kosmetologii, produktów kosmetycznych

  • Ambicje do dalszego rozwoju

  • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy

  • Dyspozycyjność w pełnych wymiarze godzin

To oferujemy

  • Pracę stacjonarną w przyjacielskiej, swobodnej atmosferze

  • Praca zmianowa w godzinach 9-21 (praca również w soboty - 2/3 w miesiącu)

  • Pakiet medyczny

  • Dofinansowanie karty MultiSport

  • Wsparcie psychologa

  • Masaże w godzinach pracy

  • Bezpłatne konsultacje kosmetologiczne

  • Bezpłatne porady prawne

  • Zniżki na asortyment naszego sklepu oraz na zabiegi w salonie :)

O nas

Cześć!

Jesteśmy bardzo szybko rozwijającym się sklepem internetowym oferującym unikalne kosmetyki do makijażu i pielęgnacji. Szukamy kosmetologa, który pomoże naszym Klientom dobrać produkty odpowiednie do indywidualnych potrzeb cery w naszym stacjonarnym salonie Cosibella Corner w Warszawie.

Praca u nas opiera się głównie na pasji i zaangażowaniu, dlatego na początek zadaj sobie kilka pytań:

Czy świat kosmetyków to moja pasja?

Czy lubię ciągłe wyzwania i zmiany?

Czy cenię sobie szczerość i pracę zespołową?

Czy szukam pracy, która będzie rozwijać moje kompetencje?

Jeżeli choć na jedno pytanie odpowiesz twierdząco, chętnie Cię poznamy :) Więcej szczegółów poniżej.

Miejsce pracy: Łucka 18/11, 00-845 Warszawa

Praca zmianowa w godzinach 9-21 (praca również w soboty - 2/3 w miesiącu)