Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kosmetolog

PODO-MED SPECJALISTYCZNA PIELĘGNACJA STÓP Magdalena Brand-Zawadziło

1 2003 000 brutto / mies.
  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:tak
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

Gabinet podologiczny poszukuje osoby, która dołączy do naszego zespołu. Od lat z powodzeniem zajmujemy się stopami problematycznymi, dlatego szukamy specjalisty na stanowisko Podologa.

Opis stanowiska:

* Prowadzenie konsultacji, diagnozowanie schorzeń stóp, dobór odpowiedniej terapii i wykonywanie zabiegów podologicznych

* Sporządzanie rzetelnej dokumentacji medycznej

* Obsługa Pacjentów

* Utrzymywanie bezpieczeństwa i najwyższych standardów higieny pracy w gabinecie

* Czyszczenie i sterylizacja narzędzi

Nasze wymagania

* Wykształcenie kierunkowe – podologia lub pokrewne

* Wiedza teoretyczna i praktyczna z zakresu kosmetologii i podologii

* Doświadczenie i samodzielne wykonywanie podstawowych zabiegów podologicznych

* Precyzja i dokładność w wykonywaniu zabiegów

* Zainteresowanie w zakresie podologii oraz branż pokrewnych, śledzenie trendów nowości

* Empatia, otwartość na ludzi, cierpliwość, wysoka kultura osobista

* Umiejętność budowania trwałej relacji z Pacjentem

* Miła aparycja

* Odpowiedzialność, dokładność, punktualność

* Umiejętność samodzielnej pracy z pacjentem oraz pracy w zespole

* Dyspozycyjność

* Życzliwy i taktowny stosunek do Pacjentów i Współpracowników

* Mile widziana znajomość języka angielskiego

To oferujemy

* Zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę

* Elastyczne godziny pracy

* Wysoki poziom samodzielności i odpowiedzialności

* Komfortowe warunki pracy - wszelkie niezbędne narzędzia pracy, wyposażony gabinet

* Szacunek i koleżeńską, bezstresową atmosferę pracy

* Pracę od poniedziałku do soboty

* Możliwości szkoleń wewnętrznych oraz zewnętrznych

* Pomoc w organizacji pracy( wsparcie recepcji, kadry zarządzającej)