Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kosmetolog ze znajomością języka niemieckiego

ATRIA Sp. z o.o. Sp. k.

6 00020 000 brutto / mies.
  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie zabiegów z zakresu kosmetologii

  • wykonywanie ww. zabiegów na wyjazdach we współpracy z partnerami kliniki

  • dbałość o utrzymywanie długotrwałych relacji z naszymi klientami i partnerami

  • prowadzenie dokumentacji klientów

  • dbanie o tworzenie pozytywnego wizerunku kliniki

  • stałe poszerzanie wiedzy i podnoszenie kompetencji zawodowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodne porozumiewanie się (WARUNEK NIEZBĘDNY)

  • znajomość innego języka obcego będzie dodatkowym atutem

  • ambicja, samodzielność i pasja w wykonywaniu pracy

  • umiejętności interpersonalne i handlowe

  • dokładność i sumienność

  • odpowiedzialność i uczciwość

  • Prosimy o przesyłanie CV w języku polskim

To oferujemy

  • pracę w miłej atmosferze, w profesjonalnym środowisku pracy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, stale rozwijającej się

  • kontrakt B2B lub umowę zlecenie (student)

  • wysokie wynagrodzenie prowizyjne (6.000 – 20.000 zł)

  • elastyczny wymiar czasu pracy

  • rozwój zawodowy

  • szkolenia zawodowe

O nas

Jesteśmy kliniką medycyny estetycznej i kosmetologii, zlokalizowaną w samym centrum Łodzi, działającą od ponad 10 lat na rynku łódzkim i od 4 lat na rynku ogólnokrajowym. W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy do współpracy Kosmetologów gotowych do podjęcia współpracy na terenie Polski, Niemiec, Austrii i Szwajcarii.