Logo Pracuj.pl

Kosmetyczka / Kosmetolog

Perfect Look ClinicO firmie

2 500–7 000
netto (+ VAT) / mies.
  • Bolesławiec
    Bolesławiec, dolnośląskie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • przeprowadzanie zabiegów z oferty salonu, zgodnie z oczekiwaniami klientów
  • przestrzeganie zasad higieny w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo klientów
  • obsługa oraz konserwacja urządzeń do świadczenia usług
  • sprzedaż zabiegów
  • obsługa recepcji

Nasze wymagania

  • szkoła kosmetyczna
  • umiejętności sprzedażowe
  • pozytywne nastawienie
  • umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży kosmetologicznej

To oferujemy

  • Podstawa + prowizja od sprzedaży
  • Prowizja od wykonanego zabiegu
  • Możliwość uczestniczenia w szkoleniach oraz wyjazdach integracyjnych

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne

Perfect Look Clinic

Perfect Look Clinic & Body Line to sieć salonów kosmetycznych, która działa w Polsce od 2016 roku. Nasze gabinety udostępniają szeroką ofertę zabiegów na twarz i ciało, zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, a także zabiegi trychologiczne. Obecnie poszukujemy na stanowisko Kosmetyczka / Kosmetolog.

Kosmetyczka / Kosmetolog, Bolesławiec