Oferta pracy

Kosmetyczka / Kosmetolog

GABINET KOSMETYCZNY PIĘKNOŚĆ DNIA O firmie

GABINET KOSMETYCZNY PIĘKNOŚĆ DNIA

Wita Stwosza 6

Katowice

Jeśli pragniesz ujawnić swoją twórczą naturę i wzbogacić PIĘKNOŚĆ DNIA o swoje szczególne talenty a nie tylko o umiejętności techniczne ta praca jest dla Ciebie.

Obowiązki:

  • Wychodzisz na przeciw oczekiwaniom Klientów a nawet je przekraczasz
  • Rozwiązujesz ich największe problemy
  • Wywierasz pozytywny wpływ na każdą osobę z jaką się stykasz
  • Dbasz o pozytywne reakcje klientów na wszystko co robi Piękność Dnia

Czy jesteś na to gotowa?

Nasze oczekiwania:

  • Swoją pozytywną energią tworzysz i utrzymujesz długofalowe oraz wielokontekstowe relacje z dotychczasowymi jak i nowymi Klientami,
  • Rozwijasz swoje talenty
  • Ujawniasz swoją twórczą naturę
  • Jesteś samodzielna i odpowiedzialna za swoje własne działania
  • Zaangażowana w swój rozwój
  • Z problemów i przeciwności tworzysz nowe możliwości

Z naszej strony zapewniamy:

  • Możliwość  udoskonalania  i wykazania swoich talentów
  • Rozwój osobisty i docieranie do swoich największych zasobów
  • Szeroki rozwój umiejętności interpersonalnych, komunikacyjnych i sprzedażowych
  • Pracę na najlepszych kosmetykach, nowoczesnej aparaturze
  • Pracę w stabilnym, rozwijającym się gabinecie o uznanej pozycji na rynku
  • Pracę  wśród zgranego, ambitnego i dopingującego się zespołu

W naszym gabinecie są jedne z największych zarobków w branży, rozwijasz się i zarabiasz 5 tys. i więcej
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat.

Piszesz, dlaczego uważasz, że to praca dla Ciebie, przez pracuj.pl  i przesyłasz swoje CV ze zdjęciem

Prosimy o dołączenie do CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997 r., Dz. U. nr 133, poz. 883 z późniejszymi zmianami)”.

Z góry wszystkim dziękujemy za zainteresowanie, ale pozwolimy sobie skontaktować się tylko z Wybranymi Kandydatkami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy