Ta oferta pracy jest nieaktualna od 311 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kosmetyczka - Kosmetolog

  • Raszyn (pow. pruszkowski), Pruszków, mazowieckie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 24.01.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Gravitan Beauty Clinics

Gravitan Beauty Clinics to wyjątkowe miejsce, w którym odzyskasz młodość, zdrowie i świetne samopoczucie. Posiadamy doskonały sprzęt i wyjątkową aranżacje wnętrz z dbałością o najdrobniejsze szczegóły.  Ogromnym atutem miejsca jest lokalizacja, 20 minut od centrum Warszawy.

Miejsce pracy: Pruszków (okolice), Raszyn (pow. pruszkowski)
Region: mazowieckie

Poszukujemy osoby z doświadczeniem i wykształceniem kierunkowym, do której obowiązków będzie należało również Zarządzanie Beauty Clinic.

Opis stanowiska:

  • Przeprowadzanie konsultacji oraz wykonywanie, w oparciu o najwyższe standardy jakościowe, profesjonalnych zabiegów na twarz i ciało, przy użyciu takich urządzeń jak karboksyterapia, mezoterapia igłowa, endermologia oraz zabiegi bazujące na ultradźwiękach
  • Rekrutacja i szkolenia personelu, zarządzanie ich czasem pracy
  • Udział w pozyskiwaniu nowych Klientów
  • Dbanie o komfort klientów i pozytywny wizerunek firmy

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe – kosmetologiczne
  • doświadczenie w prowadzeniu gabinetu/ studia kosmetologii
  • profesjonalizm i doskonały kontakt z klientem
  • dyspozycyjność
  • dbałość o ład i porządek w miejscu pracy
  • mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym

Oferujemy:

  • pracę w doskonałych warunkach w prestiżowym miejscu
  • bardzo dobre warunki finansowe + system prowizyjny
  • realny wpływ na prowadzoną przez siebie klinikę
  • szkolenia produktowe, sprzedażowe, z zakresu obsługi urządzeń specjalistycznych
  • pracę w systemie zmianowym w młodym i rozwijającym się zespole i przyjaznym środowisku pracy
  • bezpłatne korzystanie z Fitness Klubów klasy Premium - Gravitan

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego realizowanego przez Gravitan Poland Sp. z o.o., zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity Dz. U. z 2016 r., poz. 922)

Administratorem danych jest Gravitan Poland Sp. z o.o. z siedzibą: al. Jerozolimskie 181B, 02-222 Warszawa. Dane zawarte w aplikacji o pracę przetwarzane są w celach związanych z prowadzeniem bieżących oraz przyszłych rekrutacji (po uzyskaniu zgody) i nie będą udostępniane innym podmiotom. Każdy kandydat do pracy ma prawo do wglądu w swoje dane i  możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji.

Wymagane dokumenty:

  • cv ze zdjęciem
  • list motywacyjny

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się