Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kosmetyczka - Kosmetolog - Terapeuta SPA

VILLA HOFF KARAPUDA & KARAPUDA- sp.j.O firmie

2 500‐6 000 zł / mies. (zal. od umowy)
  • Trzęsacz (pow. gryficki), zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat, Część etatu
  • Specjalista

Villa Hoff Wellness & SPA to kameralny hotel spa nad morzem. Czterogwiazdkowy hotel z basenem położony jest w Trzęsaczu, w sąsiedztwie spokojnej promenady, w odległości zaledwie 100 m od plaży. W Clubie SPA znajdują się cztery gabinety, gdzie wykonywane są pielęgnacyjne zabiegi na twarz i ciało, relaksujące klasyczne masaże oraz rytuały.

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie oferowanych zabiegów na twarz i ciało, dłonie i stopy oraz masaży
  • Obsługa Gości zgodna z najlepszymi standardami
  • Dbałość o dobrą relację z Gośćmi i współpracownikami

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe / studia lub certyfikowane kursy /
  • Doświadczenie na wykonywanym stanowisku
  • Umiejętność organizacji własnego stanowiska pracy
  • Miłe usposobienie i chęć budowania dobrej atmosfery w pracy
  • Aktualna książeczka zdrowia

Oferujemy:

  • Chęć długotrwałej współpracy
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia branżowe i realne uczestnictwo w rozwoju SPA
  • Pracę w dobrej atmosferze skoncentrowanej na rozwój

Prosimy o przesłanie cv poprzez przycisk aplikowania, wraz z klauzulą

Ogłoszenie archiwalne