Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kosmetyczka / Kosmetolog

Depilconcept

4 0006 500 brutto / mies.
  • Bolkowska 1B, Bemowo, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Bolkowska 1B

Bemowo

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • praca według zleconych obowiązków

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe

  • doświadczenie w zawodzie 1 rok

  • umiejętność wykonywania wosku, henny i regulacji brwi (warunek konieczny)

  • chęć do pracy i rozwoju

To oferujemy

  • pracę w największej sieci depilacji w Polsce

  • zapewniamy szkolenie wstępne

  • nieustannie dbamy o podnoszenie kwalifikacji naszych pracowników

  • wynagrodzenie podstawa + premia

  • praca w systemie zmianowym

  • umowa zlecenie- początkowo

Do naszego salonu depilacji DEPILCONCEPT na Bemowie, poszukujemy wyjątkowej kosmetyczki lub kosmetologa. Osoby zaangażowanej w swoją pracę, skupionej na swoich celach i rozwoju.

Przewiń do profilu firmy