Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kosmetyczka / Kosmetolog

Perfect Look Clinic

2 5007 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Wieluń

    Wieluń, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • przeprowadzanie zabiegów z oferty salonu, zgodnie z oczekiwaniami klientów

  • przestrzeganie zasad higieny w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo klientów

  • obsługa oraz konserwacja urządzeń do świadczenia usług

  • sprzedaż zabiegów

  • obsługa recepcji

Nasze wymagania

  • szkoła kosmetyczna

  • umiejętności sprzedażowe

  • pozytywne nastawienie

  • umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży kosmetologicznej

To oferujemy

  • Podstawa + prowizja od sprzedaży

  • Prowizja od wykonanego zabiegu

  • Możliwość uczestniczenia w szkoleniach oraz wyjazdach integracyjnych

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Perfect Look Clinic & Body Line to sieć salonów kosmetycznych, która działa w Polsce od 2016 roku. Nasze gabinety udostępniają szeroką ofertę zabiegów na twarz i ciało, zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, a także zabiegi trychologiczne. Obecnie poszukujemy na stanowisko Kosmetyczka / Kosmetolog.

Przewiń do profilu firmy