Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kosmetyczka - Masażystka

Hotel Narvil Sp. z o.o.

Czesława Miłosza 14A

Serock

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie zabiegów na twarz i ciało,

  • wykonywanie masaży na ciało,

  • obsługa urządzeń kosmetycznych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie kosmetyczne,

  • doskonała organizacja pracy,

  • wysoka kultura osobista,

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Mile widziane

  • umiejętność wykonywania makijaży, manicure i pedicure.

To oferujemy

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w 4* hotelu,

  • elastyczny czas pracy,

  • przyjazną atmosferę,

  • atrakcyjny pakiet benefitów w tym: prywatną opiekę medyczną dla pracowników i ich rodzin, ubezpieczenie grupowe,

  • współpracę w zespole ekspertów i pasjonatów hotelarstwa.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

Hotel Narvil to połączenie nowoczesnego centrum konferencyjnego z luksusowym hotelem spa, wielokrotnie nagradzany za najwyższej jakości produkty i usługi. W ciągu kilku lat funkcjonowania wypracował prestiżową pozycję na rynku dzięki profesjonalnemu zespołowi wysokiej klasy specjalistów w dziedzinie hotelarstwa.

Przewiń do profilu firmy

Jeśli spełniasz powyższe oczekiwania to zapraszamy do aplikowania.