Logo Pracuj.pl

Kosmetyczka - Masażystka

Hotel Narvil Sp. z o.o.O firmie

Hotel Narvil Sp. z o.o.

Czesława Miłosza 14A

Serock

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie zabiegów na twarz i ciało,
  • wykonywanie masaży na ciało,
  • obsługa urządzeń kosmetycznych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie kosmetyczne,
  • doskonała organizacja pracy,
  • wysoka kultura osobista,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Mile widziane

  • umiejętność wykonywania makijaży, manicure i pedicure.

To oferujemy

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w 4* hotelu,
  • elastyczny czas pracy,
  • przyjazną atmosferę,
  • atrakcyjny pakiet benefitów w tym: prywatną opiekę medyczną dla pracowników i ich rodzin, ubezpieczenie grupowe,
  • współpracę w zespole ekspertów i pasjonatów hotelarstwa.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy

Hotel Narvil to połączenie nowoczesnego centrum konferencyjnego z luksusowym hotelem spa, wielokrotnie nagradzany za najwyższej jakości produkty i usługi. W ciągu kilku lat funkcjonowania wypracował prestiżową pozycję na rynku dzięki profesjonalnemu zespołowi wysokiej klasy specjalistów w dziedzinie hotelarstwa.

Jeśli spełniasz powyższe oczekiwania to zapraszamy do aplikowania.

Kosmetyczka - Masażystka, Czesława Miłosza 14A, Serock