Ta oferta pracy jest nieaktualna od 24 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kosmetyczka - staż

  • Rzeszów, podkarpackie pokaż mapę
  • Praktykant/Stażysta
  • 2019-05-02

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    opis

    Kiedy pasja łączy się z doświadczeniem powstają cuda… tak właśnie powstał salon Kosmetolodzy Rzeszów. To właśnie tu w jednym miejscu dla Ciebie zgromadziliśmy najlepszych specjalistów, kosmetologów z wyższym wykształceniem, którzy zadbają o Twoja twarz, ciało, dłonie i stopy. Wachlarz naszych usług jest bardzo szeroki, każdy znajdzie tu coś dla siebie, a my jesteśmy tu po to by służyć radą i pomocą w doborze usług w taki sposób, aby sprostać Twoim wymaganiom i sprawić byś poczuł/poczuła się pięknie i wyjątkowo.

    W celu uzyskania dodatkowych informacji na nasz temat,
    odwiedź naszą stronę internetową: http://kosmetolodzy.rzeszow.pl/
    Miejsce pracy: podkarpackie

    Opis stanowiska:

    • odbieranie telefonów
    • obsługa Klienta i budowanie stałych relacji z Klientem
    • pilnowanie kalendarza spotkań z Klientami
    • dbałość o stanowisko pracy i realizacji zaplanowanych promocji
    • wykonywanie podstawowych zabiegów kosmetycznych, tj. henna i regulacja, manicure, manicure hybrydowy

    Wymagania:

    • wykształcenie kosmetyczne (lub w trakcie nauki)
    • zaangażowanie do wykonywanej pracy
    • uczciwości i odpowiedzialność

    Oferujemy:

    • zdobywanie doświadczenia
    • przyjazną atmosferę
    • możliwość wykonywania wielu różnych zabiegów
    • możliwość szkoleń
    • pracę w młodym i dynamicznie rozwijającym się zespole
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    fb inst

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do KOSMETOLODZY RZESZÓWzgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez KOSMETOLODZY RZESZÓW danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

    W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem Joanna Ziarno [email protected]