Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kosmetyczka

CENTRUM ESTETYKI CIAŁA DOROTA NIEDZIÓŁKA FRYZJERSTWO I KOSMETYKA

3 0104 500 brutto / mies.
  • Włocławek

    Włocławek, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:elastyczny grafik, możliwe nadgodziny, 9:00-17:00, 10:00-18:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:premia za wyniki

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie podstawowych zabiegów pielęgnacyjnych na twarz, ręce i stopy

  • Masaż twarzy, szyi, dekoltu

  • Henna

  • Depilacja

  • Manicure/ stylizacja paznokci

  • Dbanie o wizerunek salonu

Nasze wymagania

  • Kreatywna i energiczna osoba

  • chęć uczestnictwa w szkoleniach również poza miejscem pracy

  • Umiejętności wykonywania podstawowych zabiegów pielęgnacyjnych (twarz, masaż,, henna, depilacja)

  • Umiejętność wykonywania manicure oraz pedicure

  • Mile widziana umiejętność przedłużania paznokci

To oferujemy

  • Wyjątkową atmosferę,

  • stabilną pracę,

  • elastyczne godziny i dogodne warunki pracy,

  • możliwość rozwoju i uczestnictwa w wielu szkoleniach,

  • bardzo dobre wynagrodzenie (podstawa + % zależny od obrotu.)

O nas

Jesteśmy na rynku od 2008 roku. Nasz salon specjalizuje się w usługach fryzjerskich, kosmetycznych, a także podologicznych.