Praca kosztorysant robót energetycznych

Mamy dla Ciebie 3 ofert

Pobierz aplikację

Przeglądaj oferty wygodnie, również na mapie

Pobierz

Sprawdź oferty pracy zdalnej

Pracuj z miejsca, które najbardziej Ci odpowiada

Sprawdź
    • Poznań
    Twój zakres obowiązków, Udział w zbieraniu i analizowaniu danych o przetargach związanych z przedmiotem działalności Spółki lub Grupy Thales;, Analiza dokumentów przetargowych;, Przygotowywanie kosztorysów (wycen) na potrzeby ofert przetargowych...
    opublikowana: 17 czerwca 2021
      • Wrocław
      Twój zakres obowiązków, Przygotowywanie ofert przetargowych w zakresie robót elektro-energetycznych i drogowych,, Przygotowywanie wycen na podstawie dokumentacji budowlanej, Analizowanie dokumentacji projektowej, Przygotowywanie i wysyłanie...
      opublikowana: 8 czerwca 2021
        • Ładna (pow. tarnowski)
        Zakres obowiązków: analiza zapytań ofertowych oraz materiałów przetargowych sporządzanie wycen - kosztorysów Wymagania: wykształcenie techniczne doświadczenie na podobnym stanowisku (min. rok) znajomość branży energetycznej umiejętność czytania...
        opublikowana: 5 czerwca 2021