Oferta pracy

Kosztorysant – Asystent działu handlowego

RISER.domy Sp. z o.o.

Inwalidów Wojennych 8

Jaworzno

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie kosztorysów na inwestycje budowlane w szczególności z sektora mieszkaniowego

  • Analiza zapytań od Klientów zainteresowanych naszymi usługami oraz weryfikacji ich oczekiwań

  • Pozyskiwanie i kompletowanie ofert od dostawców i podwykonawców do poszczególnych inwestycji

  • Wsparcie w procesie ofertowania pod względem merytorycznym w zakresie rozwiązań technologicznych i materiałowych

Nasze wymagania

  • Podsiadasz wykształcenie wyższe - techniczne lub jesteś w trakcie studiów

  • Zależy Ci na pracy w godzinach 7:00-15:00/8:00-16:00 od poniedziałku do piątku

  • Excel nie ma dla Ciebie tajemnic

  • Dobrze się czujesz w obsłudze programu Norma PRO

  • Potrafisz sporządzać kosztorysy

  • Twoje cechy to zaangażowanie, komunikatywność i odpowiedzialność

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie z wieloletnim doświadczeniem

  • Dostęp do nowych technologii i różnorodne projekty

  • Bardzo dobrą atmosferę pracy w zgranym zespole, w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • System szkoleń ukierunkowany na rozwijanie kompetencji miękkich i technicznych

  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop/telefon)

  • Dodatkowe benefity np: kartę sportową, grupowe ubezpieczenie na życie,

  • Imprezy integracyjne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą budowlaną, działającą od 8 lat.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie – od etapu weryfikacji potrzeb i oczekiwań klienta, poprzez przygotowanie projektu i realizację budowy. Dlatego stawiamy na fachowców, których cechują rzetelność, kreatywność i wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.

W zamian, poza ciekawymi wyzwaniami i miłą atmosferą w pracy oferujemy możliwości rozwoju zawodowego w wybranym obszarze.

www.riserdomy.pl

Przewiń do profilu firmy