Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kosztorysant - bardzo atrakcyjne wynagrodzenie 4.500 € brutto/miesięcznie

PolbauO firmie

  • Stuttgart, Niemcy

  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Polbau to firma z ponad 30 letnim doświadczeniem, która w 1989 roku rozpoczęła swoją działalność w Opolu. Obecnie zatrudniamy ponad 800 pracowników w kilku oddziałach w kraju i za granicą.

Jesteśmy jedną z największych w Polsce firm budowlanych, oraz wiodącą polską firmą, świadczącą usługi budowlane na rynku niemieckim.

Aktualnie prowadzimy prace na terenie Niemiec, możesz do nas dołączyć na stanowisku:

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie kalkulacji i ofert cenowych robót budowlanych
  • weryfikacja kompletności ofert
  • poszukiwanie i wybór dostawców dla realizowanych projektów
  • wstępne negocjacje warunków zakupowych z dostawcami
  • zamawianie materiałów budowlanych wg zapotrzebowania,
  • monitorowanie stanu realizacji zamówień
  • raportowanie w zakresie bieżących zadań

Oczekujemy:

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • dobra komunikatywność w kontaktach z klientami,
  • umiejętność sporządzania kalkulacji cenowych, kosztorysów,
  • bardzo dobra znajomość programów: Excel, BIMestimate (Zuzia), AutoCAD,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • dobrą pracę w budownictwie
  • stałe godziny pracy
  • umowa o pracę (składki krajowe odprowadzane od rzeczywistych zarobków)
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie 4.500 €/miesięcznie

Ogłoszenie archiwalne