Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kosztorysant – Branża Elektryczna

Karo Elektro Sp. z o.o. Sp.k.O firmie

Karo Elektro Sp. z o.o. Sp.k.

Legionów 93

Bielsko-Biała

Twój zakres obowiązków

  • Analiza dokumentacji i projektów technicznych

  • Zapytania o cenę dystrybutorów, producentów oraz analiza otrzymanych ofert

  • Przedmiarowanie z otrzymanej dokumentacji

  • Sporządzanie kalkulacji / wyceny ofertowej

  • Analiza rozwiązań alternatywnych dla rozwiązań projektowych

  • Negocjacje

Nasze wymagania

  • Od kandydatów oczekujemy:

  • Obsługi komputera w środowisku Windows

  • Biegłej obsługi pakietu MS Office

  • Biegłej znajomości programu kosztorysowego NORMA PRO lub Zuzia

  • Znajomości obsługi AutoCAD

  • Znajomość branży elektrycznej

  • Mile widziana znajomość branży teletechnicznej

  • Min. 2- letniego doświadczenia w kosztorysowaniu w branży instalacji elektrycznych

  • Umiejętności weryfikacji przedmiarów z dokumentacją techniczną

  • Zdolności organizacyjne, komunikatywność

  • Dokładność, systematyczność i punktualność

To oferujemy

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia

  • Niezbędne narzędzia pracy umożliwiające realizację powierzonych zadań

  • Możliwość szkoleń branżowych

  • Pracę w przyjaznej atmosferze