Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kosztorysant - branża elektryczna lub teletechniczna

ELPIE Sp. z o.o.O firmie

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie ofert w ramach postępowania o zamówienie publiczne

  • analiza dokumentacji przetargowej,

  • przygotowywanie wycen / kosztorysów zgodnie z projektem;

  • nadzór nad prawidłowością dokumentów (wadia, gwarancje, umowy),

  • pozyskiwanie i analizowanie ofert od dostawców

  • terminowość i rzetelność w przygotowywaniu ofert.

Nasze wymagania

  • doświadczenie i znajomość rynku,

  • wykształcenie techniczne lub wyższe kierunkowe

  • znajomość pakietu MS Office,

  • obsługa programu NormaPro

  • obsługa programu Zuzia

  • znajomość norm i przepisów branżowych

  • umiejętność sporządzania przedmiarów robót elektrycznych lub teletechnicznych, kosztorysów elektrycznych lub teletechnicznych oraz wycen

  • motywacja i zaangażowanie,

  • prawo jazdy kat. B,

To oferujemy

  • pracę w profesjonalnym i zaangażowanym zespole

  • stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę,

  • system pracy - jednozmianowy

  • wynagrodzenie zasadnicze plus premia uzależniona od wyników pracy,

  • pracę w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku