Logo Pracuj.pl

Kosztorysant - branża elektryczna

ELPIE Sp. z o.o.O firmie

  • Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

ELPIE Sp. z o.o.

Inżynierska 3

Lublin

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie ofert w ramach postępowania o zamówienie publiczne,
  • analiza dokumentacji przetargowej,
  • przygotowywanie wycen / kosztorysów zgodnie z projektem,
  • nadzór nad prawidłowością dokumentów (wadia, gwarancje, umowy),
  • pozyskiwanie i analizowanie ofert od dostawców,
  • terminowość i rzetelność w przygotowywaniu ofert.

Nasze wymagania

  • doświadczenie i znajomość rynku,
  • wykształcenie techniczne lub wyższe kierunkowe,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • obsługa programu NormaPro,
  • obsługa programu Zuzia,
  • znajomość norm i przepisów branżowych,
  • umiejętność sporządzania przedmiarów robót elektrycznych, kosztorysów elektrycznych i wycen,
  • motywacja i zaangażowanie,
  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • doświadczenie w wycenianiu robót elektrycznych, drogowych, oświetleń, robót wykonywanych dla PGE Dystrybucja S.A.

To oferujemy

  • pracę w profesjonalnym i zaangażowanym zespole,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę,
  • system pracy - jednozmianowy,
  • wynagrodzenie zasadnicze plus premia uzależniona od wyników pracy,
  • pracę w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • dofinansowanie wypoczynku z ZFŚS

Kosztorysant - branża elektryczna, Inżynierska 3, Lublin