Logo Pracuj.pl

Kosztorysant branży elektrycznej

Prime Construction Sp. z o.o. Sp. K.O firmie

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Prime Construction Sp. z o.o. Sp. K.

Bronowicka 45

Gumieńce

Szczecin

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie przedmiarów i kalkulacji.
  • Przygotowywanie analiz porównawczych.
  • Pozyskiwanie i analiza ofert dostawców i podwykonawców.
  • Analiza dokumentacji przetargowej i kontakt z zamawiającym.
  • Weryfikacja dokumentacji projektowej.
  • Współuczestnictwo w tworzeniu projektów.

Podział czasu pracy

100%

Tworzenie kalkulacji robót (praca w biurze)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe.
  • Doświadczenie zawodowe min. 2 lata.
  • Sumienność, zaangażowanie, terminowość i samodzielność.
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
  • Szukamy osób ambitnych, lubiących wyzwania, chcących się rozwijać.

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1.

To oferujemy

  • Elastyczność współpracy - umowa o pracę lub kontrakt B2B
  • Zdobycie doświadczenia przy realizacji prestiżowych projektów budowlanych
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy
  • Praca w zespole ekspertów branży budowlanej
  • Niezbędne narzędzia pracy tj. telefon i laptop

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Prime Construction z siedzibą w Szczecinie z powodzeniem funkcjonuje na rynku budowlanym już od ponad 15 lat. Swoje bogate doświadczenie zdobywamy realizując prestiżowe projekty dla lokalnych oraz międzynarodowych klientów z przemysłu medycznego, spożywczego, motoryzacyjnego oraz logistyki i budownictwa kubaturowego / mieszkaniowego. Działamy przede wszystkim na terenie województw zachodniopomorskiego oraz północnej części lubuskiego.

Możemy pochwalić się wieloma wyróżnieniami i certyfikatami tj. Certyfikat Wiarygodności Biznesowej CWB (2014), Orzeł Tygodnika Wprost (2018), Brylant Polskiej Gospodarki (2019) czy też Diament Miesięcznika Forbes (2021), a to tylko kilka z wielu przykładów. Ponadto wdrożyliśmy i utrzymaliśmy System Zarządzania Jakością ISO 9001:2015.

Dołączając do zespołu Prime Construction możesz mieć pewność współpracy ze świetnymi ludźmi, fachowcami w swojej dziedzinie, którzy są gotowi do podjęcia ambitnych wyzwań i nie boją się ciężkiej pracy. W końcu nikt nie obiecywał, że na budowie będzie łatwo, prawda? Obecnie jest nas już blisko 60-ciu specjalistów i inżynierów, a wciąż rośniemy w siłę. Chcesz do nas dołączyć?

Więcej o nas i naszych projektach na stronie www.primeconstruction.pl

Kosztorysant branży elektrycznej, Bronowicka 45, Gumieńce, Szczecin