Logo Pracuj.pl

Kosztorysant budowalny

Przedsiębiorstwo Budowlane ARKOPO firmie

  • Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Przedsiębiorstwo Budowlane ARKOP

Jerzmanowska 18

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiadać będzie za sporządzanie kosztorysów i przygotowanie ofert.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie budowlane ,
  • udokumentowane 2- letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • umiejętność kosztorysowania i przygotowania dokumentacji przetargowej –ofert,
  • umiejętność przedmiarowania robót budowlano – montażowych ,
  • znajomość programu kosztorysowego Norma i AutoCad
  • umiejętność czytania i analizy dokumentacji przetargowej i projektowej,
  • znajomość ustawy o zamówieniach publicznych
  • znajomość technologii stosowanych w budownictwie.

To oferujemy

  • prace w stabilnej firmie
  • umowa o prace
  • pakiet socjalny
  • pakiet medyczny
  • karty multisport
  • możliwość rozwoju poprzez szkolenia

Jesteśmy polską firmą budowlaną z ponad 30 letnim doświadczeniem. Realizujemy w generalnym wykonawstwie przedsięwzięcia na terenie całego kraju z zakresu budownictwa ogólnego przemysłowego, mieszkaniowego i robót inżynieryjnych.

Kosztorysant budowalny, Jerzmanowska 18, Wrocław