Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. przetargów i ofertowania -Kosztorysant

F.P.U.H. MABAPAO firmie

4 000–7 000
brutto / mies.
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna

F.P.U.H. MABAPA

Ignacego Daszyńskiego 427

Gliwice

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • stacjonarny charakter pracy
  • sporządzanie kosztorysów w oparciu o przedmiary i projekty
  • sporządzanie ofert i dokumentacji przetargowej
  • opracowywanie dokumentacji powykonawczej
  • nadzór nad realizowanymi pracami
  • wsparcie techniczne
  • poszukiwanie rozwiązań i urządzeń do zastosowania
  • poszukiwanie materiałów do zamówienia
  • śledzenie aktualnej pozycji na rynku

Nasze wymagania

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznych i projektowych
  • znajomość programów kosztorysowych np. Zuzia, Norma
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wiedza ogólnobudowlana
  • organizacja, zaangażowanie, samodzielność i inicjatywa w działaniu
  • znajomość programów kosztorysowych np. Zuzia, Norma - do douczenia

Mile widziane

  • znajomość programów projektowych np. AutoCAD - do douczenia
  • umiejętności handlowe
  • doświadczenie w obsłudze klienta
  • wykształcenie kierunkowe : specjalność ogrzewnictwo, technika sanitarna, klimatyzacja, wentylacja, elektryka
  • prawo jazdy kat. B
  • ciekawe hobby

To oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • wynagrodzenie zasadnicze + premie
  • specjalny program rozwoju zawodowego
  • indywidualny cykl szkoleniowy
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • otwarte i wspierające środowisko pracy
  • nowoczesne narzędzia pracy
  • przyjazną atmosferę w zespole

Benefity

  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • pikniki rodzinne

Posiadając ponad 25 lat doświadczenia na rynku budownictwa i instalacji swoim klientom możemy zaoferować kompleksowe realizacje inwestycji w tym budowę obiektów jako projekt wraz z doborem urządzeń i montażem instalacji wewnętrznych do nowych jak i modernizowanych obiektów. Nasza wykwalifikowana kadra realizuje budowy i montaże skomplikowanych jak i prostych instalacji oraz naprawy uszkodzonego sprzętu.

Działamy głównie na terenie śląska natomiast dzięki dobrej infrastrukturze w tym autostradzie A4 również dokonujemy realizacji w okolicach Krakowa, Wrocławia lub Opola

Przeprowadzamy również serwisy i przeglądy powierzanych nam instalacji i urządzeń. W praktyce oznacza to, że nie sprzedajemy osobnych instalacji i podzespołów, lecz dajemy inwestorom kompleksowe rozwiązanie, co odróżnia nas od innych.

Specjalizujemy się w produktach marki Viessmann, Fujutsu, Samsung, Zehnder, Paul, LG, Rotenso, Defro, Junkers, Smay, Klimor, VTS, ProVent, Daikin, Mitsubishi, Stiebel Eltron

Jako zespół aktywnych ludzi w branży posiadamy dużą wiedzę z zakresu techniki urządzeń i instalacji a wszystko za sprawą tego, że wspólnie łączymy pracę z zainteresowaniem co pozwala codziennie spędzić miło czas przy realizacji fachowych inwestycji.

Kogo szukamy ?

Wraz z rozwojem Salonu Firmowego Viessmann - Firma MABAPA mieszcząca się w Gliwicach przy ul. Daszyńskiego 427 poszukuje pracownika do działu Realizacji Inwestycji na stanowisko Kosztorysant - Specjalista ds. przetargów i zamówień publicznych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV lub dla osób ceniących sobie szybkość zgłoszenia prosimy o wyszczególnienia swojego doświadczenia zawodowego

Specjalista ds. przetargów i ofertowania -Kosztorysant, Ignacego Daszyńskiego 427, Gliwice