Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kosztorysant budowlany - koordynator budowy

N & M BAU GMBH sp. z o.o.

  • Arkuszowa 164, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Arkuszowa 164

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne kosztorysowanie robót budowlanych

  • przygotowywanie ofert dla inwestora

  • sporządzanie umów, aneksów, zamówień

  • kontakt z podwykonawcami

  • wykonywanie obmiarów do wycen na podstawie dokumentacji projektowej

  • pozyskiwanie ofert od podwykonawców i dostawców materiałów

Nasze wymagania

  • co najmniej 5 letnie doświadczenie w kosztorysowaniu, wykształcenie wyższe budownictwo

  • znajomość Prawa Budowlanego i przepisów PPOŻ

  • bardzo dobra znajomość obsługi AutoCad oraz MS Office

  • doświadczenie w sporządzaniu kosztorysów i/lub roczne doświadczenie na budowie (mile widziane doświadczenie w realizacji kubaturowych obiektów wielkopowierzchniowych w systemie „zaprojektuj i wybuduj”)

  • znajomość rynku producentów, dostawców i podwykonawców branży budowlanej

  • dobra organizacja pracy

  • umiejętność komunikacji, pracy w zespole

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie – umowa o pracę bądź B2B

  • wzrost wynagrodzenia już po 1 roku pracy

  • możliwość pracy przy ciekawych i wymagających projektach

  • pracę w miłej atmosferze w ambitnym i dynamicznym zespole