Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kosztorysant budowlany

Biznes Projekt Radosław Siejka

  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Osoba na wskazanym stanowisku odpowiedzialna będzie za wykonanie kosztorysów odzwierciedlających koszty związane z odbudową lub remontem nieruchomości, określone zgodnie z obowiązującymi w budownictwie zasadami kalkulacji ustalania cen robót budowlanych, wycenę utraconego mienia, weryfikację kosztorysów.

Nasze wymagania

  • umiejętność sporządzania kalkulacji opartych na katalogach KNR

  • znajomość procesu budowlanego

  • wykształcenie wyższe budowlane lub w trakcie studiów budowlanych ( min. tytuł inż.)

  • zaangażowanie oraz chęć do podnoszenia kwalifikacji

  • obsługa programu do kosztorysowania NORMA (warunek konieczny)

To oferujemy

  • elastyczną formę współpracy lub stałe zlecenie

  • wynagrodzenie adekwatne do ilości opracowanych kosztorysów oraz formy współpracy

  • zadaniowy system pracy

  • wsparcie merytoryczne i prawne

  • niezbędne narzędzia pracy

  • możliwość pracy zdalnej

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • ryczałt na paliwo

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników