Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kosztorysant budowlany

PAWEŁ ROCHOWSKI P U H AMPROO firmie

  • śląskie

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie wycen oraz ofert na podstawie przesłanych zapytań ofertowych

  • analiza dokumentacji przesłanej przez klienta związanej z zapytaniem

  • analiza potrzeb i oczekiwań klienta

  • ścisła współpraca z działem handlowym oraz wykonawczym

Nasze wymagania

  • pomyślnie ukończone studia inżynierskie lub magisterskie – kierunki budowlane,

  • umiejętne kosztorysowanie, znajomość programów kosztorysowych

  • znajomość Microsoft Office

  • umiejętność komunikowania się i pracy w zespole

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • możliwości rozwoju zawodowego

  • umowę o pracę

  • stabilne zatrudnienie w stale rozwijającej się firmie

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • szkolenia wprowadzającego w zakres obowiązków

  • samochód, narzędzia niezbędne do pracy (telefon, laptop)

PAWEŁ ROCHOWSKI P U H AMPRO

P.U.H. AMPRO jest firmą działającą w branży budowlanej od 2007 roku. W tym czasie zrealizowaliśmy szereg inwestycji w sferze budownictwa przemysłowego, kubaturowego i drogowego. Poszukujemy pracowników w związku z realizacjami na terenie Łodzi i okolic.

Przewiń do profilu firmy

Od osoby na tym stanowisku oczekujemy odpowiedzialności za kompleksowe przygotowanie ofert dla Klientów w oparciu o otrzymaną dokumentacje projektową lub przetargową. Do powierzonych zadań należeć będzie również pozyskiwanie i analiza ofert, a także analiza możliwości zastosowania rozwiązań zastępczych w stosunku do rozwiązań projektowych. Realizacja powierzonych zadań wymagać będzie uzgodnień z innymi działami organizacyjnymi Firmy.