Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kosztorysant ds. obudowy hal stalowych

FPUH KOBEXO firmie

  • Kamień (pow. rzeszowski), podkarpackie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą. Oferujemy alternatywę dla budownictwa tradycyjnego w postaci konstrukcji stalowych hali. Projektujemy i wykonujemy gotowe hale magazynowe przemysłowe handlowe produkcyjne.

Firma zakresem swojej działalności obejmuje całą Polskę, ale nasze obiekty spotkać można również w wielu państwach Europy jak i poza nią.

Średnio rocznie powstaje ok 150 obiektów wielkopowierzchniowych, wśród których znajdują się budynki przeznaczone dla niemal wszystkich gałęzi przemysłu. W chwili obecnej dzięki znacznemu rozwojowi naszego parku technologicznego- a tym samym możliwości produkcyjnych, jesteśmy zainteresowani zwiększeniem ilości realizowanych przez nas projektów.

W związku z  szybkim rozwojem, firma w chwili obecnej poszukuje:

Zadania:

  • analiza dokumentacji projektowej,
  • przygotowanie i sprawdzenie kalkulacji i wycen,
  • sprawdzanie, kontrola ofert cenowych,
  • tworzenie dokumentacji technicznej,

Wymagania:

  • wykształcenie w kierunku budownictwa,
  • dobra znajomość branży budowlanej,
  • umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej,
  • znajomość pakietu MS Office oraz AutoCAD, mile widziana znajomość programu Tekla Structures,
  • samodzielność, odpowiedzialność i skrupulatność w realizacji zadań,

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • zatrudnienie w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,

Ogłoszenie archiwalne