Ta oferta pracy jest nieaktualna od 28 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kosztorysant

  • Gdańsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 2017-12-22

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
ENERGA Invest Sp. z o.o., wchodząca w skład Grupy Kapitałowej ENERGA, w związku z planowanym rozwojem w zakresie przygotowania i realizacji inwestycji w obszarze energetyki zawodowej, poszukuje kandydata na stanowisko:
Umowa o pracę
ENERGA Invest Sp. z o. o.
Komórka organizacyjna: Biuro Planowania Inwestycji; Dział Sprzedaży Usług
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer referencyjny: Numer referencyjny: 21/BPI/Invest/2017

Zakres obowiązków:

  • Weryfikacja i analizowanie dokumentacji przetargowej
  • Przygotowywanie kosztorysów ofertowych oraz inwestorskich
  • Monitorowanie rynku przetargów
  • Przygotowywanie przedmiaru robót
  • Współpraca z Zespołem Projektantów
  • Przygotowywanie Umów

Wymagania:

  • Znajomość branży elektrycznej, budowlanej, sanitarnej
  • Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne)
  • Doświadczenie przy wycenach np. Stacji GPZ, Linii WN i SN
  • Bardzo dobra znajomość Pakietu MS Office
  • Znajomość programów do kosztorysowania Norma, SeKo PRIX-WKI
  • Bardzo dobra organizacja pracy, dokładność, samodzielność, kreatywność, umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Przejrzyste zasady wynagradzania
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Pracę w energicznym, innowacyjnym i otwartym zespole

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie szczegółowego CV do dnia 22.01.2018r. klikając przycisk: Aplikuj.

W tytule wiadomości prosimy o zamieszczenie numeru referencyjnego. Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami. Nadsyłanych aplikacji nie zwracamy.

Na podstawie art. 24 ust 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informujemy, że:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest spółka ENERGA Invest Sp. z o. o. z siedzibą w Gdańsku pod adresem al. Grunwaldzka 472, 80-309 Gdańsk.
  2. Administrator przetwarzać będzie dane osobowe w celu realizacji procesu rekrutacji.
  3. Podanie danych następuje w sposób dobrowolny.
  4. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych oraz do ich poprawiania lub wnioskowanie
    o ich usunięcie.

Bardzo prosimy o dopisanie do swojej aplikacji następującej klauzuli:

 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacji przez Administratora Danych Osobowych.”

Zgłoszenia bez powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.

ENERGA Invest Sp. z o. o. zastrzega sobie możliwość odstąpienia od przeprowadzonego naboru w każdym czasie i bez podania przyczyny