Ta oferta pracy jest nieaktualna od 303 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kosztorysant

  • Gdańsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 2017-12-22

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    ENERGA Invest Sp. z o.o., wchodząca w skład Grupy Kapitałowej ENERGA, w związku z planowanym rozwojem w zakresie przygotowania i realizacji inwestycji w obszarze energetyki zawodowej, poszukuje kandydata na stanowisko:
    Umowa o pracę
    ENERGA Invest Sp. z o. o.
    Komórka organizacyjna: Biuro Planowania Inwestycji; Dział Sprzedaży Usług
    Miejsce pracy: Gdańsk
    Numer referencyjny: Numer referencyjny: 21/BPI/Invest/2017

    Zakres obowiązków:

    • Weryfikacja i analizowanie dokumentacji przetargowej
    • Przygotowywanie kosztorysów ofertowych oraz inwestorskich
    • Monitorowanie rynku przetargów
    • Przygotowywanie przedmiaru robót
    • Współpraca z Zespołem Projektantów
    • Przygotowywanie Umów

    Wymagania:

    • Znajomość branży elektrycznej, budowlanej, sanitarnej
    • Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne)
    • Doświadczenie przy wycenach np. Stacji GPZ, Linii WN i SN
    • Bardzo dobra znajomość Pakietu MS Office
    • Znajomość programów do kosztorysowania Norma, SeKo PRIX-WKI
    • Bardzo dobra organizacja pracy, dokładność, samodzielność, kreatywność, umiejętność pracy w zespole
    • Prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • Przejrzyste zasady wynagradzania
    • Możliwości rozwoju zawodowego
    • Pracę w energicznym, innowacyjnym i otwartym zespole

    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie szczegółowego CV do dnia 22.01.2018r. klikając przycisk: Aplikuj.

    W tytule wiadomości prosimy o zamieszczenie numeru referencyjnego. Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami. Nadsyłanych aplikacji nie zwracamy.

    Na podstawie art. 24 ust 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informujemy, że:

    1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest spółka ENERGA Invest Sp. z o. o. z siedzibą w Gdańsku pod adresem al. Grunwaldzka 472, 80-309 Gdańsk.
    2. Administrator przetwarzać będzie dane osobowe w celu realizacji procesu rekrutacji.
    3. Podanie danych następuje w sposób dobrowolny.
    4. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych oraz do ich poprawiania lub wnioskowanie
      o ich usunięcie.

    Bardzo prosimy o dopisanie do swojej aplikacji następującej klauzuli:

     „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacji przez Administratora Danych Osobowych.”

    Zgłoszenia bez powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.

    ENERGA Invest Sp. z o. o. zastrzega sobie możliwość odstąpienia od przeprowadzonego naboru w każdym czasie i bez podania przyczyny