Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kosztorysant

SEBASTIAN SZYMAŃSKI "SELEKTOR"O firmie

5 000‐6 000 zł brutto / mies.

SEBASTIAN SZYMAŃSKI "SELEKTOR"

Krzywoustego 10

Gorzów Wielkopolski

Firma ogólnobudowlana z siedzibą w Gorzowie Wlkp., działająca na rynku lokalnym poszukuję osób na stanowisko:
Kosztorysant lub osoby do przyuczenia na stanowisko

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie kosztorysów ofertowych branży budowlanej, sanitarnej i elektrycznej
  • wysyłanie zapytań ofertowych oraz dobór najkorzystniejszej oferty do wyceny

Wymagania:

  • obsługa programu norma pro, norma expert, autocad, pakiet office
  • znajomość procesu technologicznego prac budowlanych i instalacyjnych
  • umiejętność czytania rysunków oraz dokumentacji projektowej
  • znajomość obowiązujących norm i przepisów

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • odpowiednie do kwalifikacji wynagrodzenie 5-6 tyś brutto
  • możliwość zdobycia doświadczenia przy realizacji ciekawych projektów budowlanych
  • kursy i szkolenia
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne