Kosztorysant Instalacji Elektrycznych, Automatyki i Teletechnicznych

Klimat Solec Sp. z o.o.O firmie

Klimat Solec Sp. z o.o.

Nadborna 2A

Solec Kujawski

Klimat Solec jest dynamicznie rozwijającą się firmą oferującą kompleksowe wykonawstwo w zakresie instalacji sanitarnych (wentylacja, klimatyzacja, centralne ogrzewanie). Klimat Solec zajmuje się również produkcją pełnej gamy elementów wentylacyjnych i oddymiających, które sprzedawane są pod marką Klimat Pro. Firma działa na terenie całego kraju.

Kogo poszukujemy?

Kosztorysant Instalacji Elektrycznych, Automatyki i Teletechnicznych

Zadania na stanowisku:

  • wstępna weryfikacja projektów,
  • sporządzanie koncepcji projektowej na potrzeby przygotowania oferty,
  • sporządzanie przedmiarów robót,
  • sporządzanie kosztorysów ofertowych i wykonawczych,
  • kompletowanie oferty.

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe lub ostatni rok studiów w kierunku elektrycznym,
  • dyspozycyjność min. 4 dni w tygodniu,
  • umiejętność logicznego i analitycznego myślenia,
  • kreatywność, samodzielność.

W zamian za zaangażowanie
w pracę oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • ubezpieczenie grupowe
  • benefity
  • nagrody za
    staż pracy
  • dużą samodzielność
  • dogodne
    godziny pracy
  • możliwość
    zdobywania uprawnień
  • uczestnictwo
    w ciekawych projektach, również międzynarodowych
  • przyjazną atmosferę
    w pracy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy