Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kosztorysant Instalacji Elektrycznych

PHUB Łucz-Bud Sp. z o.o.O firmie

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Analiza dokumentacji projektowej i rozwiązań technicznych pod kątem przygotowania kosztorysu / oferty

  • Analiza techniczno – ekonomiczna rozwiązań realizowanych w projektach

  • Sporządzanie przedmiarów, ofert i kalkulacji pod zapytania klientów

  • Sporządzanie kosztorysów instalacji elektrycznych (jako części całościowych ofert na usługę generalnego wykonawstwa)

  • Wysyłanie zapytań ofertowych do podwykonawców na materiały, roboty elektryczne i analiza otrzymanych ofert

  • Doradztwo techniczne oraz wsparcie kierowników budów w zamówieniach instalacji elektrycznych i usługi montażu

  • Nadzorowanie realizowanych robót przez podwykonawców, a także weryfikacja zgodności wykonania prac z postanowieniami zawartymi w umowie / specyfikacji technicznej

  • Współpraca z innymi działami firmy w realizacji projektów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe o profilu elektrycznym lub pokrewnym

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku lub w zakresie projektowania instalacji elektrycznych 3 lata

  • Umiejętność pracy w programie MS Office Excel

  • Zdolności analityczne oraz umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi pracy

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • Długofalową współpracę w strukturach firmy

  • Pakiet benefitów pozapłacowych – m.in. prywatna opieka medyczna

  • Realizację ciekawych projektów

  • Niezbędne narzędzia pracy, tj. komputer, telefon

  • Samodzielność przy realizacji zleconych zadań

  • Pakiet socjalny

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie