Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kosztorysant Instalacji Elektycznych i Teletechnicznych

LINK Sp. z o.o.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie ofert w zakresie instalacji elektrycznych i teletechnicznych,

  • sporządzanie kosztorysów i przedmiarów robót,

  • zbieranie i weryfikacja ofert oraz wycen,

  • wnikliwa analiza merytoryczna i techniczna dokumentacji wraz z wykonaniem (lub weryfikacją) przedmiarów i wyceną robót,

  • optymalizacja projektów pod względem technicznym i cenowym,

  • udział w negocjacjach handlowych z Inwestorami i Dostawcami.

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne wyższe elektryczne lub pokrewne (w tym studenci ostatniego roku elektrotechniki lub kierunków pokrewnych),

  • znajomość instalacji elektrycznych,

  • dobra znajomość pakietu MS Office, programu AutoCAD,

  • odpowiedzialność, sumienność oraz samodzielność,

  • otwartość na wiedzę oraz nowe doświadczenia,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • znajomość oprogramowania Revit, Norma,

  • znajomość instalacji teletechnicznych i automatyki budynkowej,

  • znajomość języka angielskiego / niemieckiego na poziomie komunikatywnym.

To oferujemy

  • pracę w młodym i dynamicznym zespole,

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanego doświadczenia i zawodowej wiedzy,

  • możliwość realizacji praktyki i uzyskania uprawnień budowlanych,

  • niezbędne kursy i szkolenia uzupełniające,

  • stabilność zatrudnienia.

Od wielu lat oferujemy kompleksową obsługę inwestycji jako generalny wykonawca instalacji elektrycznych i teletechnicznych w różnego rodzaju obiektach. Wszechstronne doświadczenie w branży gwarantuje zatrudniona kadra inżynierska. Naszymi partnerami są światowi branżowi liderzy. Jesteśmy przygotowani do kompleksowej realizacji najbardziej złożonych zadań inwestycyjnych. Specjalizujemy się w tematach Zaprojektuj / Wybuduj.

Przewiń do profilu firmy