Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kosztorysant Instalacji Sanitarnych HVAC

TECHMAR Sp. z o.o.

6 0009 000 brutto / mies.
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Marynarki Polskiej 100

Letnica

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie ofert wybranych instalacji (wentylacja/ klimatyzacja/ hydraulika)

  • uzgadnianie z kontrahentem szczegółowego zakresu prac

  • analiza techniczna dokumentacji projektowej i zgłaszanie do niej uwag

  • kierowanie zapytań ofertowych do podwykonawców i dostawców, negocjowanie cen

  • opracowanie wspólnie z Kierownikiem Budowy harmonogramu robót, dostaw materiałów i usług oraz sprzętu i personelu dla potrzeb budowy

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne lub wyższe inżynierskie - preferowane budowlane

  • ukończenie kierunku Inżynieria Środowiska - mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znajomość rynku usług budowlanych

  • zdolności analityczne i konsekwencja w realizacji założonych celów

  • dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie MS Excel), programu NormaPro lub innego do sporządzania kosztorysów

To oferujemy

  • możliwość zdobycia praktyki do uprawnień budowlanych

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • pracę w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku

  • możliwość rozwoju, zdobywania nowych doświadczeń i uprawnień

  • szkolenia branżowe, techniczne, produktowe potwierdzone certyfikatem

  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

TECHMAR Sp. z o.o. jest wykonawcą instalacji wentylacyjnej i klimatyzacyjnej z 15 letnim doświadczeniem. Nasze usługi realizujemy na terenie Polski i Niemiec. Jesteśmy wykonawcą prestiżowych obiektów przemysłowych, hal produkcyjnych, galerii handlowych czy biurowców. Wykonujemy wentylację i klimatyzację na lotniskach, szpitalach, uniwersytetach i wiele innych.

Przewiń do profilu firmy