Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kosztorysant instalacji sanitarnych

NALBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Specjalista (Mid / Regular)

NALBUD jest to firma z branży sanitarnej posiadająca wieloletnie doświadczenie na rynku budowlanym.
Specjalizuje się w wykonywaniu nowoczesnych instalacji sanitarnych, klimatyzacji oraz wentylacji.
Obecnie firma NALBUD prowadzi rekrutację na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • przygotowanie kalkulacji i ofert cenowych robót z zakresu instalacji sanitarnych
  • sporządzanie kosztorysów ofertowych
  • weryfikacja kompletności ofert
  • poszukiwanie i wybór dostawców dla realizowanych projektów
  • wstępne negocjacje warunków zakupowych z dostawcami
  • zamawianie materiałów budowlanych wg zapotrzebowania,
  • monitorowanie stanu realizacji zamówień
  • raportowanie w zakresie bieżących zadań

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne w kierunku instalacji sanitarnych
  • Znajomość programów branżowych
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Samodzielność, efektywność i nastawienie na realizację celów
  • Dyspozycyjność

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego (dodatkowe szkolenia oraz kursy)
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
CV ze zdjęciem prosimy przesyłać poprzez przycisk aplikowania.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 Dz. U. 133 poz. 833.

Ogłoszenie archiwalne