Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kosztorysant instalacji sanitarnych

Antal Engineering & Operations

  • Kraków, małopolskie

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Kosztorysant Instalacji SanitarnychNumer ref.: /42/11/2021/MD

Zakres obowiązków:

przygotowywanie ofert

współpraca z klientami z branży sanitarnej

sporządzanie kosztorysów oraz przedmiarów robót

pozyskiwanie i weryfikowanie oferty oraz wycen

analiza dokumentacji wraz z wykonaniem przedmiarów i wyceną

Nasze wymagania:

wykształcenie wyższe techniczne (mile widziany kierunek Inżynieria Środowiska)

doświadczenie zawodowe na stanowisku kosztorysanta

znajomość rynku w branży sanitarnej

znajomość programów takich jak AutoCad, Zuzia i excel

zdolności negocjacyjne

skrupulatność oraz dokładność

umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

pakiet świadczeń socjalnych (m. in. ubezpieczenie na życie, karta sportowa, kurs języka angielskiego)

pracę w doświadczonym zespole oraz wsparcie specjalistów,

niezbędne wyposażenie do realizacji zadań

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne