Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kosztorysant instalacji sanitarnych

BATI-INVEST Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Lotnicza 24

Grzegórzki

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie kosztorysów i wycen montażu z zakresu instalacji HVAC oraz sieci i instalacji sanitarnych,

  • Przygotowywanie ofert przetargowych,

  • Opracowywanie kalkulacji robót sanitarnych,

  • Współpraca w ramach działu ofertowania oraz z pionem realizacji,

  • Pozyskiwanie oraz analiza ofert uzyskanych od podwykonawców oraz udział w negocjacjach cenowych,

  • Współpraca podczas tworzenia ofert technicznych i handlowych nowych projektów,

  • Wykonywanie zadań zgodnie z harmonogramem realizacji inwestycji budowlanych,

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe w zakresie inżynierii środowiska,

  • Minimum 2-letnie doświadczanie w kosztorysowaniu instalacji

  • Bardzo dobra znajomość obsługi programu AutoCAD, Pakiet MS Office,

  • Umiejętność czytania dokumentacji projektowych,

  • Zaangażowanie, dyspozycyjność oraz umiejętność pracy w zespole,

  • Sumienność w wykonywaniu swoich obowiązków,

To oferujemy

  • Stałą umowa o pracę lub współpracę B2B,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Ubezpieczenie medyczne, kartę Multisport

  • Szkolenia oraz możliwość uzyskania certyfikatów i uprawnień,

  • Ciekawe projekty inwestycyjne, nasi klienci to liderzy z branży DIY czy FMCG,

  • Przyjazne środowisko do rozwoju zawodowego i nabywania nowych kompetencji,

  • Dogodną lokalizację miejsca pracy ze swobodą parkowania.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

Jesteśmy średniej wielkości firmą budowlaną. Specjalizujemy się w Generalnym Wykonawstwie obiektów handlowych, usługowych oraz przemysłowych. Zapewniamy dobre warunki pracy, a w zamian spodziewamy się wysokiej wydajności i kultury pracy.

Przewiń do profilu firmy