Logo Pracuj.pl

Kosztorysant instalacji sanitarnych

BERKER DOMINIS Sp. z o.oO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta – firmy specjalizującej się w generalnym wykonawstwie hal przemysłowych, rolniczych, logistycznych oraz skomplikowanych konstrukcji stalowych, prowadzę rekrutację na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa lub Siedlce

Twój zakres obowiązków

  • Analiza dokumentacji projektowej
  • Kalkulacja robót instalacyjnych
  • Współpraca z projektantami i dostawcami
  • Ustalanie i uzgadnianie danych technicznych i organizacyjnych

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność kosztorysowania z użyciem wybranego narzędzia ( Excel, Norma, Rodos lub inne)
  • Umiejętność przygotowywania ofert
  • Skrupulatność, dokładność, bardzo dobra organizacja pracy własnej

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie i możliwość długofalowej współpracy
  • Pracę w biurze w centrum Warszawy lub w biurze w Siedlcach
  • Możliwa częściowa praca zdalna
  • Nowoczesne, niezbędne do pracy narzędzia
  • Przyjazną atmosferę pracy oraz możliwość rozwoju zawodowego
  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz

Benefity

  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego

BERKER DOMINIS Sp. z o.o

Zajmujemy się rekrutacją i marketingiem personalnym. Wspieramy firmy budowlane w prowadzonych rekrutacjach i pomagamy im znaleźć odpowiednich Kandydatów do pracy. W ostatnich 3 latach pomogliśmy 1808 osobom znaleźć pracę u naszych Klientów. W branży rekrutacyjnej pracujemy 18 lat, a od 6 lat zajmujemy się wyłącznie branżą budowlaną.

Kosztorysant instalacji sanitarnych, Warszawa