Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Kalkulacji Instalacji wentylacji, ogrzewania i chłodzenia

MICHAŁ KOWALCZYK "HOLDER"O firmie

3 4004 800 brutto / mies.
  • Sokalska 4, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

MICHAŁ KOWALCZYK "HOLDER"

Sokalska 4

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • analiza we współpracy z koordynatorem projektu, koncepcji projektowych dotyczących instalacji wentylacji, ogrzewania i chłodzenia,

  • sporządzanie we współpracy z koordynatorem projektu kalkulacji, kosztorysów i wycen,

  • zamawianie we współpracy z koordynatorem projektu urządzeń i materiałów oraz usług firm podwykonawczych,

  • negocjacja cen z dostawcami i podwykonawcami,

  • korygowanie kosztorysów w oparciu o wyniki przeprowadzonych negocjacji,

  • dokonywanie uzgodnień z innymi jednostkami organizacyjnymi firmy,

  • przygotowywanie dokumentacji powykonawczych inwestycji,

  • przygotowywanie rozliczeń zrealizowanych inwestycji.

Nasze wymagania

  • systematyczność, rzetelność, dokładność i nastawienie na szczegóły,

  • odpowiedzialność za powierzone zadania,

  • umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji,

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy,

  • umiejętność współpracy z zespołem firmy oraz firmami podwykonawczymi,

  • zdolności negocjacyjne,

  • preferowane wykształcenie kierunkowe (inżynieria środowiska),

  • znajomość oprogramowania: Autodesk, AutoCAD,

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • wsparcie techniczne zespołu oraz producentów urządzeń,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • samochód służbowy do dyspozycji w godzinach pracy.

Holder to dostawca rozwiązań z zakresu klimatyzacji i wentylacji. Od 17 lat nasza firma zapewnia kompleksową obsługę w zakresie projektowania, sprzedaży, montażu i serwisu układów HVAC na terenie całego kraju. Swoją markę zbudowaliśmy na profesjonalizmie, terminowości oraz umiejętności dostosowania się do potrzeb klientów. Nasze rozwiązania znajdują zastosowanie w tysiącach obiektów handlowych i usługowych w całej Polsce. Specjalizujemy się dostawami zarówno pojedynczych jednostek klimatyzacyjnych, jak i rozbudowanych systemów klimatyzacyjno – wentylacyjnych do wielu sklepów sieciowych, budynków biurowych, mieszkalnych i przemysłowych oraz galerii handlowych w całej Polsce.

Przewiń do profilu firmy