Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kosztorysant - Inżynier ds. Ofertowania (branża budowlana)

DOM 3E S.A.

  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

DOM 3E S.A.

rondo ONZ 1

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie przedmiarów i kosztorysów robót budowlanych

  • analiza dokumentacji projektowej

  • kontakt z Klientami

  • kontakt z firmami dostarczającymi materiały budowlane

  • samodzielne i kompleksowe przygotowanie ofert dla Klientów z zakresu budownictwa jednorodzinnego i zabudowy szeregowej

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne w zakresie budownictwa (lub student ostatnich lat)

  • znajomość rynku budowlanego w Polsce, w tym cen poszczególnych towarów budowlanych

  • doświadczenie w zakresie wyceny prac ogólnobudowlanych najlepiej w budownictwie jednorodzinnym

  • doświadczenie przy nadzorze lub koordynacji prac budowlanych w segmencie budownictwa mieszkalnego będzie dodatkowym atutem

  • znajomość programów MS Office, Autocad lub podobnych

  • komunikatywność, rzetelność i dynamika w działaniu

  • umiejętność współpracy zespołowej

  • dokładność i dobra organizacja pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • szkolenia i rozwój

DOM 3E S.A.

DOM 3E jest firmą budowlaną, która rewolucjonizuje proces budowy domów! Technologia oparta jest na unikalnym polskim produkcie - elementach SYSTEM 3E z perlitu, które dają możliwość bezspoinowego wznoszenia ścian. Budujemy jak nikt inny, stosując własną, pionierską technologię, która jest opatentowana i wybierana na całym świecie. DOM 3E tworzy alternatywną tradycję budowy domów – energooszczędnych, ekonomicznych i ekologicznych. Wyznaczamy zupełnie nowe standardy budowy domu. Naszym inwestorem oraz ambasadorem jest Grzegorz Krychowiak – czołowy piłkarz reprezentacji Polski!

Przewiń do profilu firmy

Jeśli masz w sobie zapał, energię i ambicję do pracy z najlepszymi wyślij do nas swoją aplikację już dziś!