Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kosztorysant / Inżynier ds. Ofertowania – Budownictwo Ogólne

Budopol Poznań Sp. z o.o.

Wiktora Jankowskiego 12

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Wnikliwa analiza dokumentacji przetargowych, przygotowywanie pytań do Inwestora, planowanie i kontrola terminów pozyskania niezbędnych dokumentów, kosztorysów i ofert

  • Wysyłanie zapytań ofertowych do dostawców i podwykonawców wraz z aktywnym nadzorowaniem terminu spływu ofert

  • Wstępna analiza i negocjowanie otrzymanych ofert na dostawy i podwykonawstwo

  • Opracowywanie przedmiarów robót oraz kosztorysów ofertowych w oparciu o oprogramowanie do kosztorysowania

  • Udział w wizjach lokalnych z Inwestorem i podwykonawcami

  • Kontakt z Inwestorem na etapie od otrzymania zapytania ofertowego do zatwierdzenia oferty oraz w fazie negocjacji przed podpisaniem umowy

  • Budowanie relacji i utrzymywanie kontaktu z dostawcami i oferentami

  • Analiza porównawcza budżetów realizacyjnych w stosunku do budżetów ofertowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe o profilu budowlanym i/lub instalacyjnym

  • Posiadanie minimum 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku (ewentualnie posiadanie doświadczenia na stanowisku inżyniera budowy)

  • Mile widziane zdolności negocjacyjne i doświadczenie w dziale handlowym firmy z sektora budowlanego lub materiałów budowlanych

  • Obsługa programów - wymagane: Norma Expert (lub inny program kosztorysowy), MS Excel, MS Word

  • Obsługa programów - mile widziane: MS Project, AutoCad

  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz planowania działań

  • Zaangażowanie w prowadzone projekty i chęć długofalowej współpracy z firmą

  • Komunikatywność i umiejętność kooperacji w ramach zespołu ofertowego oraz z osobami współpracującymi z innych działów

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej firmie posiadającej ugruntowaną pozycję na rynku budowlanym,

  • możliwość poszerzania doświadczenia we współpracy z zespołem specjalistów, co gwarantuje zawodowy i osobisty rozwój,

  • niezbędne narzędzia do pracy,

  • praca w Poznaniu

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Firma Budopol - Poznań Sp. z o.o. istnieje na polskim rynku budowlanym od 1955 roku. Jesteśmy generalnym wykonawcą inwestycji budowlanych. Realizujemy również obiekty w formule „zaprojektuj i wybuduj”. Prowadzimy prace głównie na terenie województwa wielkopolskiego.

Główne obszary działalności firmy to:

BUDYNKI SŁUŻBY ZDROWIA - budowa, modernizacja, przebudowa i remonty szpitali oraz przychodni zdrowia. Zajmujemy się także technologią gazów medycznych

WIELORODZINNE BUDYNKI MIESZKALNE - realizacja budownictwa mieszkaniowego, zarówno w stanie deweloperskim jak i pod klucz

OBIEKTY OŚWIATOWO-NAUKOWE I SPORTOWE - budowa i rozbudowa obiektów dydaktyczno-naukowych dla wyższych uczelni, obiektów laboratoryjnych, szkół, przedszkoli oraz hal gimnastycznych

BUDYNKI KULTURY - budowa i rozbudowa sal widowiskowych, teatrów, bibliotek i domów kultury

OBIEKTY BIUROWE, USŁUGOWE I PRZEMYSŁOWE - realizacja biurowców wraz z wyposażeniem i aranżacją, budowa hal przemysłowych, terminali, budynków usługowych i handlowych

PRACE ELEWACYJNE - wykonywanie prac termomodernizacyjnych oraz remontów elewacji wielkopowierzchniowych, w tym elewacji wentylowanych i fasad systemowych

RENOWACJA ZABYTKÓW - prowadzenie kompleksowych prac renowacyjnych wewnętrznych i zewnętrznych na obiektach wpisanych do rejestru zabytków i pod nadzorem konserwatorskim

Więcej informacji: www.budopol.poznan.pl

Przewiń do profilu firmy