Oferta pracy

Kosztorysant - Koordynator prac ofertowych

TEXOM sp. z o.o.O firmie

TEXOM sp. z o.o.

Lubelska 50d

Rzeszów

Texom Sp. z o.o. to polska firma budowlana realizująca roboty budowlane w formule generalnego wykonawstwa w zakresie budownictwa przemysłowego, mieszkaniowego, użyteczności publicznej oraz budynków objętych ochroną konserwatorską.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • dokonywanie wyceny kosztów prac budowlanych;
  • sporządzanie kosztorysów ofertowych i kalkulacji obiektów kubaturowych;
  • udział w przygotowywaniu oferty przetargowej;
  • wsparcie budowy w zakresie przygotowania produkcji;
  • poszukiwanie nowych podwykonawców oraz dostawców;
  • przygotowywanie dokumentów i analiz dla bieżących realizacji.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe budowlane;
  • kilkuletnie doświadczenie w kosztorysowaniu robót budowlanych;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • samodzielność i odpowiedzialność;
  • dobra organizacja pracy własnej.

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • odpowiednie narzędzia pracy w tym komputer, telefon;
  • premie motywacyjne;
  • praca w młodym zgranym zespole;
  • praca w Rzeszowie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV. W tytule maila proszę wpisać: Kosztorysant.

Prosimy o umieszczanie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TEXOM Sp. Z o.o. siedzibą w Krakowie, w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy