Oferta pracy

Kosztorysant

PolbauO firmie

Polbau

Szpakowa 4

Kraków

Firma z ponad 30-letnim doświadczeniem na rynkach Polskim i zagranicznym. Polbau jedną z największych w Polsce firm budowlanych. Jesteśmy wiodącą polską firmą, świadczącą usługi budowlane na rynku niemieckim. Domeną spółki jest wykonawstwo stanów surowych, jednak z dużym powodzeniem realizujemy również projekty we wszystkich innych obszarach branży budowlanej.

Opis stanowiska:

  • kontakt z klientami firmy,
  • sporządzanie ofert w przetargach sektora publicznego i prywatnego,
  • analiza dokumentacji projektowej i przetargowej,
  • koordynowanie prac przygotowawczych,
  • współpraca z Kierownikami Budów,
  • wyszukiwanie, ofertowanie i weryfikację wycen dostaw materiałów i usług budowlanych.

Wymagania:

  • dobra komunikatywność w kontaktach z klientami,
  • umiejętność sporządzania kalkulacji cenowych, kosztorysów,
  • min. 3 lat doświadczenia w zawodzie,
  • bardzo dobra znajomość programów: Excel, BIMestimate (Zuzia), AutoCAD,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • umowa o pracę
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pracę w firmie z ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku polskim i za granicą
  • stabilne warunki płacowe