Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kosztorysant

ZAKŁAD TECHNICZNO-BUDOWLANY "POLBAU" sp. z o.o.O firmie

  • Szpakowa 4, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

ZAKŁAD TECHNICZNO-BUDOWLANY "POLBAU" sp. z o.o.

Szpakowa 4

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Kosztorysowanie robót budowlanych,

  • Przygotowywanie ofert przetargowych zgodnie z ustawą PZP,

  • Tworzenie i wysyłanie zapytań ofertowych,

  • Pozyskiwanie ofert od podwykonawców,

  • Analiza dokumentacji i wymagań technicznych pod kątem przygotowania ofert i wycen.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie o specjalności budowlanej,

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata,

  • Posługiwanie się programem kosztorysowym NORMA/BIMestiMate i AutoCAD,

  • Znajomość rynku budowlanego,

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,

  • Analizowanie materiałów przetargowych i zbieranie materiałów niezbędnych do przygotowania ofert,

  • Prawo jazdy kat.B.

To oferujemy

  • Pracę w firmie na ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Zatrudnienie na umowę o pracę lub inna forma prawna zatrudnienia,

  • Niezbędna narzędzia do pracy,

  • Bardzo dobre środowisko pracy,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

Polbau to firma z ponad 30 letnim doświadczeniem, która w 1989 roku rozpoczęła swoją działalność w Opolu. Obecnie zatrudniamy ponad 800 pracowników w kilku oddziałach w kraju i za granicą.

Jesteśmy jedną z największych w Polsce firm budowlanych, oraz wiodącą polską firmą, świadczącą usługi budowlane na rynku niemieckim.

Zajmujemy się generalnym wykonawstwem obiektów kubaturowych.

Przewiń do profilu firmy